Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Radev dhe Jotova u betuan për fillimin e mandatit të dytë për president dhe nënpresident të Bullgarisë, GERB e lëshoi sallën

Presidenti bullgar Rumen Radev dhe nënpresidentja Iliana Iotova sot në ceremoni solemne në Asamblenë kombëtare u betuan për mandatin e dytë të funksioneve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle