Ballkan SQBallkan.portal SQ

Radev dhe Erdogan diskutuan për aspektet humanitare të luftës në Ukrainë

Presidenti i Bullgarisë Rumen Radev ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun e tij turk Rexhep Tajip Erdogan, kumtoi shërbimi për shtyp i Radevit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle