0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Radev dhe Donfrid biseduan për perspektivën evropiane për Maqedoninë e Veriut

Presidenti i Bullgarisë, Rumen Radev përmes telefonit ka biseduar me ndihmës sekretarin amerikan të shtetit për çështje evropiane dhe euroaziatike, Karen Donfrid për perspektivën evropiane të Republikës së Maqedonisë së Veriut, kumtoi pres-shërbimi i presidentit bullgar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle