0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Radev: Bullgaria ka nevojë për një zgjidhje të përkohshme deri në mbërritjen e avionëve amerikanë “F-16 Blok 70”

Presidenti bullgar, Rumen Radev, në takimin e Bashkësisë Politike Evropiane në Pragë, komentoi se vendit të tij i duhet një platformë e përkohshme e avionëve luftarakë, në mënyrë që siguria ajrore dhe hapësinore të mos ndërpritet, raportojnë mediat lokale.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle