0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Radev: Bullgaria bën gjithçka që është e mundur për zbulimin e shkaqeve për tragjedinë në autostradën “Struma”

U shpreh ngushëllime më të sinqerta të afërmve të viktimave në fatkeqësinë në autostradën “Struma” dhe në shtëpinë për pleq në fshatin Rojak në Bullgarinë verilindore, deklaroi presidenti i Bullgarisë, Rumen Radev, njoftoi korrespodenti i MIA-s në Sofje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle