0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Rabio për shkak të nënës së tij mbetet në Juventus

Futbollisti i Juventusit dhe i kombëtares franceze, Adrien Rabio (27) nuk do t'i bashkohet Mançester Junajtedit pasi nuk arriti të merret vesh për kushtet personale me klubin e Premier ligës, njoftojnë sot mediat britanike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle