0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Rabah Maxher dënohet me gjashtë muaj burg

Një nga futbollistët më të mirë algjerianë të të gjitha kohërave, Rabah Maxher, (63 vjeç), u dënua sot me gjashtë muaj burg për "mashtrime kontabiliteti"  lidhur me gazetat e dështuara të përditshme Al Balah dhe Al Balah Eriadi, të cilat ishin në pronësi të tij.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle