Botë SQBotë.Portal SQ

Qyteti kinez Shangaj do të lehtësojë masat kufizuese pavarësisht numrit në rritje të rasteve të Kovid-19

Autoritetet në Shangaj sot do të fillojnë të lehtësojnë “mbylljen” në disa zona, pavarësisht se raportojnë raste rekorde të infektimeve prej 25.000 raste të reja me Kovid-19 në qytetin më të populluar të vendit dhe një nga qendrat më të rëndësishme financiare.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle