0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShkup SQ

Qyteti i Shkupit së shpejti do të prezantojë plan për kursim të energjisë elektrike

- Qyteti i Shkupit së shpejti do ta prezantojë planin për kursim të energjisë elektrike. Plani, siç deklaroi sot kryetarja e Qytetit të Shkupi, Danella Arsovska, është gjithëpërfshirës dhe përmban masa intervenuese për kursim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle