Lajme nga komunat SQShkup SQ

Qyteti i Shkupit ndau çmime për 45 mësimdhënës nga projekti “Flas në gjuhën e shokut tim”

Kryetari i Qytetit të Shkupit Petre Shilegov ndau mirënjohje dhe çmime për 45 mësues nga shtatë shkolla të mesme në Shkup për kontributin e tyre dhe pjesëmarrjen aktive në promovimin e integrimit ndëretnik në arsim përmes klasave të përbashkëta me nxënës të cilët mësojnë në gjuhë të ndryshme mësimore.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle