0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Qyteti i Shkupit i pari në rajon me një Plan Strategjik për zvogëlimin e rrezikut nga fatkeqësitë

Kryetari i Shkupit Petre Shilegov sot e prezantoi dhe mori pjesë në diskutimin publik mbi Planin Strategjik për zvogëlimin e rrezikut nga fatkeqësitë në Qytetin e Shkupit, për të cilin tha se ishte një plan gjithëpërfshirës për ta përforcuar rezistencën ndaj krizave. dhe fatkeqësive, por edhe rimëkëmbjen e shpejtë të komunitetit pas një fatkeqësie të mundshme natyrore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle