0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Qyteti i Shkupit do t’i “ngjyrosë” në të kaltër rrjetet sociale në Ditën Botërore të Fëmijëve

- Qyteti i Shkupit njoftoi se përfshihet në iniciativën për shënimin e Ditës Botërore të Fëmijëve - 20 Nëntori dhe me ftesë të UNICEF-it do t'i "ngjyrosë" në të kaltër rrjetet e tij sociale fejsbuk, tuiter dhe instagram. Në këto rrjete do të ndahen posterë me porosi për fëmijëri më të lumtur #PërÇdoFëmijë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle