0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQSektori civil SQShoqëri SQ

Qytetarët e Maqedonisë së Veriut po evakuohen në mënyrë të sigurt, vendi do të pranojë 450 persona nga Afganistani

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut vazhdon me koordinim intensiv me forcat aleate të NATO-s, me Ambasadën amerikane në vend dhe organizatat ndërkombëtare në kuadër të misionit ndërkombëtar të shpëtimit dhe humanitar për pranimin dhe shpëtimin e popullatës civile dhe paqësore afgane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle