0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQ

Quçuk e emëroi si ditë historike hapjen e negociatave me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë

Eurodeputeti bullgar dhe bashkëkryetar i liberalëve demokratë ALDE, Ilhan Quçuk e emëroi si ditë historike për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë hapjen e sotme të negociatave me Bashkimin Evropian, njofton korrespondenti i MIA-s nga Sofja.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle