0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Quçuk: Zgjidhjet do të arrihen përmes lidhjes arsimore, kulturore dhe infrastrukturore

- Evropa do t'i financojë idetë e mira të drejtuara kah mbrojtja e të drejtave dhe lirive të njeriut dhe garantimi i perspektivës që vendet të kenë lidhje kulturore, civilizuese dhe arsimore në kuadër të Bashkimit Evropian, deklaroi eurodeputeti Ilhan Quçuk në margjinat e konferencës BGMK2030 "Kontributi qytetar në ndërtimin e besimit, bashkësisë dhe aleancës".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle