0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Quçuk: Vitin e ardhshëm do të organizojmë garë të historisë me nxënës nga Bullgaria dhe Maqedonia e Veriut

Raportuesi I Parlamentit evropian për Maqedoninë e Veriut, Ilhan Quçuk, I cili është edhe kryetar I ri I liberalëve evropianë, mori plaketë për kontribut në garën filozofike-historike “Maqedonia dhe Bullgaria – e afërt dhe e largët”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle