0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Quçuk: Vështirë është të sqarojmë se do ta lëshojmë Shqipërinë, por jo edhe Maqedoninë e Veriut

E palogjikshme dhe e vështirë është të shpjegohet teza se do të lëshojmë Shqipërinë, ndërsa për Maqedoninë e Veriut do të shqyrtojmë çështjen nga aspekti historik, deklaroi eurodeputeti bullgar dhe raportues i PE-së për vendin, Ilhan Quçuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle