0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Quçuk kërkon hapje të shpejtë të negociatave inkuadruese me Maqedoninë e Veriut

Në raportin më të ri të raportuesit të PE-së për Maqedoninë e Veriut, Ilhan Quçuk, edhe njëherë kërkohet hapje e shpejtë e negociatave inkuadruese me Maqedoninë e Veriut, ndërkaq përshëndetet edhe nxitja politike për dialogun e ripërtërirë mes Sofjes dhe Shkupit, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Strasburgu.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle