Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Quçuk: Ballkani Perëndimor nuk ka nevojë për eskalim të tensioneve, por për stabilitet dhe perspektivë evropiane

Eurodeputeti bullgar nga DPS – Përtëritje e Evropës, Ilhan Quçuk, sot ishte nikoqir i tryezës së rrumbullakët me ambasadorët e vendeve nga Ballkani Perëndimor në Bruksel, disa ditë para samitit BE-Ballkani Perëndimor në Bërdo afër Kranjit, në Slloveni, njoftoi zyra e eurodeputetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle