0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

QSHP Tetovë: Uji për pije i sigurt për përdorim

- Uji për pije në Tetovë është i sigurt për pije, informuan nga Qendra e Shëndetit Publik në Tetovë pas përfundimit të analizave dhe kontrolleve komplete.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle