0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

QMK: Zonë e rrezikshme në Matkë, qytetarët të mos lëvizin nën shkëmbin në bregun e djathtë

Qytetarët të mos lëvizin nën shkëmbin në bregun e djathtë të shtratit të lumit (liqenit) të Matkës. Zona është e rrezikshme dhe do të shënohet, por do të kufizohet edhe lëvizja, kumtoi Qendra për Menaxhim me Kriza (QMK).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle