0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

QMK: Zjarre aktive në rajonin e Dellçevës, Shkupit, Prilepit dhe të Kumanovës, në rajonin e Berovës është vënë nën kontroll

Zjarri në atarin e rajonit të Dellçevës është aktiv me ç’rast janë paraqitur vatra të reja edhe atë njëra tek fshati Razllovc, ndërsa tjetri tek fshati Istevnik i Ri. Janë duke u ndërmarrë aktivitete për tejkalimin e gjendjes, informoi, Qendra për Menaxhim me Kriza (QMK) në raportin për gjendjen me zjarret në vend në orën 8:00.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle