0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

QMK: Zjarre aktive në Maleshevi, rajonin e Shtipit, Shkupit, Prilepit, Velesit, Tetovës dhe Kumanovës

– Sipas të dhënave të Qendrës për Menaxhim me Kriza, deri në orën 13 në territorin e shtetit aktive janë dhjetëra zjarre me intensitet të ndryshëm edhe atë te vendi Bajaz Tepe, te fshatrat Istevnik i Ri, Razllovc, Dragoevë, Toplicë dhe Romanovc, në vendin ndërmjet fshatrave Rahoviç dhe Bukoviç, ndërmjet fshatit Divlljë dhe vendit Krushë, te fshatrat Dren dhe Smollan, në Kitkë dhe përgjatë rrugës Shipkovicë-Brodec.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle