0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

QMK: Zjarr i ri në zonën Veterskë, situata në përgjithësi është e qetë

Qendra për Menaxhimin e Krizave (QMK) raporton se ka njoftim për zjarr në zonën Veterskl, midis Shkupit dhe Velesit. Njësitë territoriale kundër zjarrit u dërguan drejt zjarrit, informon Ilija Bojarovski nga QMK.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle