0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

QMK: Tetë zjarre aktive, të tjerat janë lokalizuar pjesërisht

Aeroplani i Aviacionit Ushtarak Rumun ka vepruar dy herë në zjarrin në Komunën e Prilepit te fshatrat Toplicë, Rakle de Nikodin, që është lokalizuar pjesërisht, por në vende të caktuara ende nuk ka tym. Në terren janë ekipet e Armatës dhe  EP "Cërn Bor" nga Prilepi, informon ndihmës udhëheqësi i Qendrës për Menaxhim me Kriza Marija Millkova në konferencën e pasdites në QMK-ka

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle