0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQParashkimi i motit SQShoqëri SQ

QMK: Qytetarët të jenë të kujdesshëm pas paralajmërimit të DPHM-së për mot të paqëndrueshëm me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë

- Pas paralajmërimit të Drejtorisë për Punë Hidrometeorologjike për mot të paqëndrueshëm sot, me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të përforcuar, Qendra për Menaxhim me Kriza (QMK) ju bëri thirrje qytetarëve në vend për kujdes nga moti i keq dhe reshje të mundshme të rrezikshme të shiut gjatë fundjavës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle