0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

QMK: Nuk hasëm në vatra zjarri në “Jasen”, kontrolli vazhdon

Ekspertët francez për zjarre me rrezik të lartë dhe drejtori i Qendrës për Menaxhim me Kriza (QMK), Stojançe Angellov bashkë me forcat speciale të policisë sot kanë qenë në rezervatin natyror “Jasen” ku ka pasur lajmërim për tym dhe vatra të mundshme zjarri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle