0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

QMK: Gjatë fundjavës së kaluar janë lokalizuar dhjetëra zjarre

Gjatë fundjavës deri sot janë regjistruar dhjetëra zjarre në ambient të hapur ku është djegur bar i thatë dhe sipërfaqe pyjore ku të gjitha janë lokalizuar dhe shuar, kanë informuar nga QMK.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle