0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

QMBN: Qytetarët nuk janë optimist se korrupsioni do të zvogëlohet në të ardhmen

Korrupsioni është problemi më i madh për qytetarët të cilët nuk janë optimist se  do të zvogëlohet në të ardhmen. Sipas qytetarëve, gjykatësit, ministrat, deputetët, kryetarët e komunave dhe prokurorët janë më të korruptuarit, tregon hulumtimi për vlerësim të korrupsionit i zbatuar nga Qendra e Maqedonisë për Bashkëpunim Ndërkombëtar (QMBN).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle