0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Qitje artilerie nderi me rastin e 30 vjetorit të formimit të Armatës

Me rastin e ceremonisë qendrore për shënimin e Ditës së Armatës dhe 30-vjetorit jubilar, në kazermën "Ilinden" në Shkup, sot me fillim nga ora 10:00 do të bëhet qitje  artilerie nderi me gjuajtjen e tre togave me gjashtë armë artilerie nga batalioni i artilerisë së Armatës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle