Ballkan SQBallkan.portal SQ

Qiproja hapi xhirollogari të posaçme bankare dhe po grumbullon ndihmë humanitare për Ukrainën

- Pas urdhrave të dhëna nga presidenti qipriot Nikos Anastasiddis, në Qipro do të hapet xhirollogari e posaçme bankare për ndihmë dhe mbështetje të Ukrainës, ndërsa paralelisht do të grumbullohet edhe ndihmë humanitare, informon korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle