Ballkan SQBallkan.portal SQ

Qindra qytetarë në protestë në Podgoricë

Qindra qytetarë janë mbledhur në tubimin e sontëm në Podrogicë në shenjë proteste kundër iniciativës për votim të mosbesimit të qeverisë aktuale dhe formimit të mundshëm të qeverisë së pakicës, njofton Agjencia MINA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle