0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Qeveria solli vendime për realizimin e masave për përballje me krizën energjetike

Qeveria në faqen e vet në Fejsbuk kumtoi se i solli Vendimet për ndryshim të orarit të mjeteve në pjesën e posaçme të konstatuar me Buxhetin dhe për miratim të atyre mjeteve nga Buxheti i Republikës së Maqedonisë së Veriut për vitin 2021 për realizim të masave për përballje me gjendjen e krizës në furnizimin me energji elektrike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle