Botë SQBotë.Portal SQ

Qeveria siriane ka gjuajtur me raketa kundrejt rebelëve, të vrarë katër persona

Të paktën katër persona u vranë dhe disa të tjerë u plagosën mbrëmë kur forcat e qeverisë siriane gjuajtën me raketa në një vend të mbajtur nga rebelët pranë kufirit me Turqinë, kumtuan aktivistët sirian opozitar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle