0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Qeveria siguroi 284,9 milionë denarë për mbështetje të 1216 punësimeve të reja në sektorin real

Qeveria në mbledhjen e sotme të rregullt të 119-të e shqyrtoi dhe pranoi Planin e reviduar operativ për programe dhe masa aktive për punësime dhe shërbime në tregun e punës për vitin 2021.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle