0_Magazinë.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Qeveria shpalli tre ditë zie, ekspertët e huaj do të ndihmojnë në hetimin për zjarrin

Me një minutë heshtje në shenjë respekti ndaj viktimave nga zjarri tragjik në Kovid Qendrën modulare në spitalin në Tetovë dhe në shenjë ngushëllimi deri te familjet e tyre, Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në mbledhjen e sotme të jashtëzakonshme solli vendim të shpallen tre ditë zie në territorin e gjithë shtetit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle