0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Qeveria serbe miratoi eksportin e grurit dhe misrit në Maqedoninë e Veriut

Qeveria e Serbisë sot miratoi një konkluzion me të cilin miratohet eksporti i grurit dhe misrit në Maqedoninë e Veriut, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle