0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Qeveria së shpejti do të shpallë masa konkrete për të ndihmuar kategoritë më të rrezikuara të qytetarëve

Qeveria së shpejti do të dalë me masa konkrete kundër krizës të orientuara drejt kategorive më të rrezikuara të qytetarëve, siç bënte edhe nga fillimi i krizës dhe në kohën e pandemisë së KOVID-it, paralajmëroi sot kryeministri Dimitar Kovaçevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle