0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Qeveria: Posedojmë rezerva të derivateve të naftës dhe drithërave, qytetarët të jenë të qetë

Maqedonia e Veriut ka një sasi të mjaftueshme të produkteve ushqimore dhe derivateve të naftës në rezervat e mallrave. Qytetarët nuk duhet të shqetësohen, derivate të naftës ka në vend, tregtarët blejnë rregullisht karburante sipas kërkesës, kumtoi Shërbimi për shtyp i Qeverisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle