0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Qeveria: Po ndërmerren të gjitha masat për ruajtjen e standardit të qytetarëve

Republika e Maqedonisë së Veriut ka sasi të mjaftueshme të produkteve ushqimore dhe derivate të naftës në rezervat e mallrave, qytetarët të jenë të qetë nuk pritet goditje në çmime të produkteve themelore të ushqimit, porositën sot nga Qeveria. Theksojnë se me institucionet shtetërore e ndjekin gjendjen në bazë ditore dhe i ndërmarrin të gjitha masat që të ruhet standardi i qytetarëve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle