0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQShoqëri SQ

Qeveria në seancën e sotme miratoi masa shtesë për mbrojtje nga Kovid-19

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në seancën e sotme të rregullt të 99 -të i solli masat, protokollet dhe rekomandimet më të reja për mbrojtjen e shëndetit publik nga KOVID -19, në bazë të rekomandimeve të Komisionit për sëmundje infektive.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle