0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Qeveria në seancë të rregullt do të diskutojë për Propozim-vendimin për përcaktimin e prioriteteve strategjike

Propozim-vendimi për përcaktimin e prioriteteve strategjike të Qeverisë të Republikës së Maqedonisë së Veriut në vitin 2023, është në rend dite të seancës së sotme të 48-të të rregullt të Qeverisë, ku do të shqyrtohen edhe disa pika nga programi i punës dhe interesi i qytetarëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle