0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Qeveria: Në 24 orët e fundit janë prodhuar 12,379 megavat orë, duke mbuluar nevojat e amvisërive dhe konsumatorëve të vegjël

SHA EMV më 5 dhjetor prodhoi 12.379 megavat orë (MWh) energji elektrike, me çka plotësoi plotësisht nevojat e amvisërive dhe konsumatorëve të vegjël, njofton Qeveria, duke iu referuar të dhënave nga Raporti Dispeçer i SHA EMV për 24 orëshin e fundit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle