0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Qeveria miratoi 1,1 miliardë denarë për furnizim të vazhdueshëm me energji ngrohëse në Shkup

Qeveria në seancën e sotme të 85-të miratoi mjete për funksionimin likuid të kompanive dhe furnizim të vazhdueshëm me energji të ngrohjes për konsumatorët e Qytetit të Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle