0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Qeveria: Me ribalancin vazhdon mbështetja financiare për qytetarët

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut paralajmëron më tepër masa dhe zgjidhje në kohë dhe gjithëpërfshirëse, ndërsa siguron që të  mbrojë qytetarët nga rritja e çmimeve të shkaktuara nga kriza globale ekonomike dhe energjetike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle