Ballkan SQBallkan.portal SQ

Qeveria malazeze – shënjestër e sulmit të hakerëve

Pushteti ekzekutiv malazez ka njoftuar se infrastruktura informative e Qeverisë ka qenë shënjestër e sulmit të hakerëve dhe ekspertët e Ministrisë së Administratës Publike po punojnë për përcaktimin e dëmit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle