Ballkan SQBallkan.portal SQ

Qeveria malazeze me vendim: Manastiri në Cetinje kalon në duart e shtetit

Drejtoria malazeze për kadastër dhe pronë shtetërore ka regjistruar ndalesë për tjetërsim të të gjitha objekteve dhe parcelave që i shfrytëzon manastiri në Cetinje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle