0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Qeveria: Kryeministri Zaev i përgënjeshtron deklaratat e Taravarit, kërkon të kërkojë falje ose do të padisë

Kryeministri Zoran Zaev në mënyrën më të rreptë i përgënjeshtron gënjeshtrat e dhëna dhe dezinformatat se gjoja se ai ose ndonjë tjetër me udhëzim të tij u ka ofruar para deputetëve, kumtuan sonte nga Qeveria.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle