0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Qeveria kërkoi nga Komisioni për Sëmundje Infektive analiza plotësuese dhe studime krahasuese për masat e propozuara

Qeveria në seancën e mbrëmshme të 121-të në mënyrë themelore dhe gjithëpërfshirëse i shqyrtoi masat dhe rekomandimet e propozuara të Komisionit për Sëmundje Infektive për intensifikim të vaksinimit  KOVID-19 dhe për rritje të numrit të qytetarëve të vaksinuar në Maqedoninë e Veriut, informojnë nga Qeveria.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle