Evropë SQEvropë.Portal SQ

Qeveria italiane paralajmëroi ndihmë për qytetarët gjatë pagesës së fakturave për gaz dhe energji elektrike

Qeveria italiane sot premtoi se do t'u ndihmojë qytetarëve t'i paguajnë fakturat për energji elektirke dhe gaz deri në fund të vitit, duke iu bashkangjitur vendeve evropiane të cilat bëjnë përpjekje për ta zvogëluar barrën e rritjes së çmimeve të energjisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle